Časté dotazy


Je možné oslovit grafika nebo reklamní agenturu, se kterou jste v kontaktu a zaslat jí odkaz na naše webové stránky a požádat o registraci. V případě, že nemáte kmenovou reklamní agenturu či grafika nebo jinak specializovanou firmu, zašlete nám celou vaší adresu a my předáme váš kontakt subjektům, které jsou již u nás registrovány.

Chcete vaši objednávku vyrobit rychle? Žádný problém! 

Při vytváření objednávky si můžete zvolit přesný termín vyhotovení pro každý výrobek zvlášť. 
Termíny vyhotovení se pohybují od 3-8 pracovních dní. Pokud je objednávka potvrzena do 12:00 hod., je první den výroby následující pracovní den. Pokud je objednávka vytvořena po 12. hodině, je výroba zahájena o den později.

Objednávat zboží může pouze registrovaný a přihlášený zákazník Jumbox. Registrovat se mohou všichni zákazníci, kteří splňují podmínky registrace (platné IČO). Schválením registrace se vám naskytne možnost konfigurovat produkty s možností objednání.

Převod peněz na účet - na e-mail Vám přijde výzva k úhradě na základě které provedete platbu. Pro usnadnění je zde i QR kód.
Platební karta - online platba prostřednictvím platební brány (rychlý převod nebo platba kartou)
Faktura - Možnost platby fakturou Vám povolíme jakmile dosáhnete obratu více jak 10 tis. Kč. Platbu na fakturu lze použít pro objednávky nad 5 000 Kč. Součet nezaplacených objednávek je maximálně 40 000 Kč.

Při vytváření vaší objednávky máte možnost výběru několika typů dopravy.

Individuální doprava
Zásilka je doručována do 24h po celé České republice. Zásilka není omezena maximální hmotností. Zásilku bude doručovat náš řidič, který veze zásilku pouze pro Vás.
Sazba za individuální dopravu činí 2500,-Kč bez DPH za zásilku.


Expresní doprava
Zásilka je doručována do 24h po celé České republice. Zásilku doručuje společnost UPS.
Maximální hmotnost zásilky činí 70kg.
Sazba za expresní dopravu činí 450,-Kč bez DPH za zásilku. 

Standardní doprava
Obvyklá doba dodání je 1- 2 pracovní dny od předání zásilky dopravci. Pro přepravu využíváme služeb společností DPD, PPL, Geis, GLS a Toptrans.
Výběr dopravce provádí společnost Jumbox na základě parametrů zásilky.
Standardní doprava je zdarma.

Osobní vyzvednutí
Zásilka je připravena k vyzvednutí v den ukončení výroby.
Cena za danou službu není zpoplatněna.Vaše produkty si můžete osobně vyzvednout, v případě, že jste u vaší objednávky zvolili možnost osobního odběru. Zásilka bude vychystána v den ukončení výroby dle data zvoleného v objednávce. O vychystání  zásilky v den ukončení výroby budete předem informování na vaši e-mailovou adresu.

Adresa pro osobní vyzvednutí
Zeyerova 977
Žatec 438  01

Technická specifikace výdejního místa
Výška rampy: 85 cm
Doba vyzvednutí: 8:00-16:30 hod.

Možnost platby fakturou Vám povolíme jakmile dosáhnete obratu více jak 10 tis. Kč

Platforma Jumbox je určena profesionálům, kteří podnikají v oblasti reklamy a marketingu, kteří splňují základní podmínky:
a) Žadatel o registraci musí mít platné IČO.
b) Žadatel podniká v oblasti reklamy a marketingu, dokáže připravit tisková a výrobní data a nakupované produkty prodává koncovým zákazníkům, ať už jsou to firmy nepodnikající v této oblasti nebo nepodnikající fyzické osoby.

Jumbox je prvovýrobce, který sdílí se svými partnery výrobní technologie, know-how a šablony pro přípravu tisových dat, které jsou nepoužitelné pro koncového zákazníka. Například je nutná alespoň základní znalost grafických programů například balíčku od Adobe, Corelu nebo Affinity. Dalším důvodem je skutečnost, že Jumbox nechce konkurovat svým registrovaným partnerům tím, že bude dodávat koncovým zákazníkům. Jumbox se snaží svým partnerům zajistit nejlepší možné obchodní a dodací podmínky, aby se mohli soustředit na obchodní činnost, kreativitu, instalaci a další služby pro své koncové zákazníky.

Jumbox je platforma, která je určená pro profesionály, kteří dokáží připravit tisková a výrobní data. Vyrábíme pro grafiky, reklamní nebo eventové agentury, designery, kreativce, výstaváře, signmakery,  fotografy a další související profese.