Magnetická fólie

Magnetická fólie
Vlastnosti materiálu
  • Vhodná je pro přímý potisk bílé strany. 
  • Omyvatelná
  • Rozměrově stabilní
  • Neobsahuje žádná změkčovadla.
  • Lze ji velmi snadno aplikovat a opět sundat bez poškození povrchu.
Tloušťka materiálu
0,7 mm 0,7 mm

Připravené produkty

Magnety na auto
Objednat

Připravujeme

Magnety do interiéru
Objednat

Připravujeme

Doporučené použití
Magnetické cenovky
Magnetky na informační cedule
Magnetické navigační systémy
Brandování kovových stojanů v obchodech
Umístění
exteriér
exteriér
interiér
interiér
Magnetická fólie s lakovaným povrchem je vhodná pro krátkodobá reklamní sdělení. Aplikace je možná pouze na rovné hladké kovové povrchy, které je před aplikací nutné dobře očistit. Tisk je možné laminovat a chránit ho tak před mechanickým poškozením. Fólii lze velice snadno aplikovat i sejmout bez poškození povrchu. Je vhodná pro tvarový ořez. Neobsahuje žádná změkčovadla, a proto nemůže vyschnout a křehnout. Celkově je navržena tak, aby sloužila léta jen s nutností minimální údržby.

Potisk

Solvent, Eco-solvent, přímý UV tisk, sítotisk

Upozornění a doporučení

Přilnavost magnetické folie je závislá na její tloušťce, ale také na kovovém podkladu a síle laku.  Pokud není povrch úplně kovový (má např. velmi silou vrstvu laku, nebo je kytovaný), je vhodné použít jiný materiál. Při aplikaci je nutné dodržovat následující pokyny. Před instalací musí mít fólie pokojovou teplotu, aby bylo docíleno elastičnosti. Folie se přikládá postupně a jemným tlakem se přitlačuje k povrchu. Mezi magnetickou folií a podkladem kondenzuje vlhkost, proto je doporučeno minimálně jedenkrát týdně sejmout folii z podkladu a utřít magnetku i podklad do sucha. Povrch lze čistit teplou vodou s trochou saponátu či mýdla.

Laminováním magnetické fólie popisovatelnou laminací vznikne materiál pro výrobu popisovatelných magnetů. Tento výrobek je dostupný v hlavní nabídce produktů Jumbox.

Technický list