Samolepka na koberec

Samolepka na koberec
Vlastnosti materiálu
  • Speciální samolepicí fólie vyvinutá pro dočasnou dekoraci koberců s krátkým vlasem.
  • Na koberci samolepicí fólie velmi dobře drží a zároveň je v případě krátkodobých aplikací velmi dobře odstranitelná, a to beze zbytků lepidla.
  • Ideální je aplikace na větší plochu, aby folie ke koberci dobře přilnula. Je možné zvolit i speciální tvarový ořez fólie, nicméně je dobré ořez zjednodušit, jak je to jen možné. Složité tvary či ostré rohy by mohly zapříčinit předčasné odlupování fólie.
  • Samolepicí fólie by měla být používána společně s podlahovou laminací ASLAN MP300, která má protiskluzovou úpravu (bezpečnostní třídu R13).
  • ASLAN DFP49 s laminací ASLAN MP300 má certifikaci požární bezpečnosti podle DIN EN-13501-1.
Tloušťka materiálu
150 mic 150 mic

Připravené produkty

Samolepky na koberec
Objednat

Připravujeme

Doporučené použití
Použití na výstavách a veletrzích
Obchody s nábytkem
Obecně použití v místech prodeje (POS)
Jakékoli krátkodobé dekorace kobercových ploch
Umístění
exteriér
exteriér
interiér
interiér
Samolepicí fólie je určena pro aplikaci na koberce s krátkým vlasem. Je vhodná pro krátkodobé dekorace kobercových ploch a komunikaci reklamních kampaní a grafiky. Fólii je vhodné aplikovat ve větších plochách, protože tak dobře přilne k povrchu koberce. U tvarového ořezu je vhodné se vyvarovat složitým tvarům. Rohy ořezu by měly být zaoblené. Pokud budou rohy ořezu ostré, může docházet k předčasnému odlupování. Při aplikaci je vhodné dodržet doporučený postup. Teplota povrchu, na který bude fólie aplikována by se měla pohybovat v rozmezí od 10°C  do 15°C. Povrch koberce musí být suchý, čistý, odmaštěný a bez prachu. Teplota po aplikaci by měla zůstat konzistentní po následujících 72 hodin.

Potisk

Solvent, Eco-solvent, UV, latex

Upozornění a doporučení

Doporučujeme samolepicí fólii laminovat podlahovou laminací s protiskluzovou úpravou ASLAN MP300 nejen kvůli zvýšení bezpečnosti, ale také kvůli ochraně proti otěru tisku. Dále je vhodné vyhnout se složitým tvarům a ostrým rohům ořezu. Lze tak zabránit předčasnému odlupování samolepicí fólie.

Technický list