Materiály pro snadnou aplikaci reklamních sdělení

Materiály pro snadnou aplikaci reklamních sdělení

Čas novoročních výprodejů se blíží - nabídněte zákazníkům materiál pro snadnou aplikaci reklamních sdělení na výlohy, reklamní poutače, displeje, kasy, kabinky, prostě všude, kam se informace o slevách výprodejích jen vejdou. Máme samolepky dokonce i na asfalt, přesvědčte se.


Samolepky přemístitelnéDíky bodově nanášenému lepidlu se velice snadno aplikuje bez bublin či vrásnění na hladké povrchy jako jsou prosklené výlohy, reklamní desky, okna i hladké stěny. Lze ji sejmout a přemístit.
Fólie je formátovatelná a lze ji snadno oříznout do jakéhokoliv tvaru.
S technologií Easy Dot zvládne instalaci i neškolený personál. 


Samolepky adhezníMateriál je určen pro krátkodobou expozici reklamy na hladkých površích. Jedná se o PVC fólii v bílé nebo transparentní variantě. Adheze k podkladu je založena na silikonovém lepidle, které nezanechává otisky. Velkou výhodou materiálu je, že po sejmutí nezůstávají na podkladovém materiálu zbytky lepidla.


Samolepky podlahovéPodlahové nálepky vyniknou a jsou určené jak pro vnitřní, tak i venkovní podlahy, dokonce i na ulici. Jedná se o efektivní propagační nástroj nebo značení v budově či během vaší promo akce. Ideálně doplní vzhled interiéru i exteriéru, spolu s vaší grafikou upoutají pozornost a rozšíří možnosti, jak oslovit zákazníka.

Všechny samolepky jsou důkladně testovány a jsou odolné proti oděru, poškrábání, a dokonce i povětrnostním vlivům.

Instalujte na hladké povrchy.


Plakáty XXLCLV papír má velice široké pole využití a lze jej použít všude tam, kde je vhodné použití plakátu. Primárně je určen pro citylight vitríny a to hlavně pro svou odolnost vůči vlhkosti, která je typická pro exteriéry. Papír je možné využít také pro tisk plakátů určených pro výlepové plochy, ale také pro interiérové lightboxy. Poku si nevíte rady, na jaký materiál vytisknout velkoformátový plakát, je CLV papír universální volbou.