Samolepky i pro netradiční povrchy, grafické podklady zdarma

Samolepky i pro netradiční povrchy, grafické podklady zdarma

Samolepky na fasádu (exteriér)

Produkt, který je možné nalepit téměř na vše. Jeho předností je kopírování nerovností, takže ho lze umístit i na klasickou cihlovou zeď. Pomocníky pro dokonalou instalaci jsou horkovzdušná pistole a gumový váleček, které zajistí obepnutí podkladového materiálu.Inspirujte se kreativním použitím:


Samolepky na asfalt

Samolepky jsou protiskluzové, odolné proti poškrábání a snadno se aplikují na betonové, asfaltové a ploché dlaždice. Jejich speciální vlastnosti vám zajistí odlišení od konkurence a nabídnou nové reklamní prostory, které byste bez nich nemohli využít. Poradí si i s hrubým asfaltem. Produkt je určený pro venkovní použití, ale můžete ho samozřejmě aplikovat i v interiéru.

Často se používá ke zlepšení navigace pro zákazníka, a tím pádem i zvýšení prodeje.


Podívejte se jak snadno se aplikuje na hrubý podklad:


Inspirujte se kreativním použitím:

 

Samolepky podlahové

Podlahové nálepky vyniknou a jsou určené jak pro vnitřní, tak i venkovní podlahy, dokonce i na ulici. Jedná se o efektivní propagační nástroj nebo značení v budově či během vaší promo akce. Ideálně doplní vzhled interiéru i exteriéru, spolu s vaší grafikou upoutají pozornost a rozšíří možnosti, jak oslovit zákazníka.

Všechny samolepky jsou důkladně testovány a jsou odolné proti oděru, poškrábání, a dokonce i povětrnostním vlivům.Inspirujte se kreativním použitím:


 

Grafika zdarma

Usměrňujte pohyb zákazníků nebo zaměstnanců, dáváme Vám grafické podklady zdarma:

Více na jednotlivých oborových řešení jak se bráni proti Covid-19